Цінність зеленого чаю. Чи правельно ми його п'ємо?

Цінність зеленого чаю. Чи правельно ми його п'ємо?

На Сході зелений чай — панацея. Засіб від всіх хвороб, починаючи з лікування ожиріння, закінчуючи попередженням раку або хвороби Альцгеймера.
Основні компоненти зеленого чаю і за що вони відповідають:

    Кофеїн (але не в чистому вигляді, а в складі теїнів) — бадьорить і тонізує. Зелений чай, властивості якого цінують всі «жайворонки», при правильному заварюванні бадьорить не гірше кави.
    Мінерали. У складі зеленого чаю від 4 до 7% мікро- та макроелементів, що є хорошим показником. Адже недостача навіть одного мінералу знижує імунітет і негативно впливає на загальний стан організму. Наприклад, недостача цинку призводить до випадіння волосся і розслоювання нігтів.
    Поліфеноли. Саме вони допомагають в профілактиці серцево-судинних захворювань.

Зелений чай допомагає схуднути. Кофеїн і антиоксиданти, яких в зеленому чаї досить багато, допомагають організму спалювати калорії.
Плюс прискорюється обмін речовин, що сприяє схудненню. А якщо підкріпити ефект інтенсивними тренуваннями, результат не змусить себе чекати.
корисність зеленого чаю при очищенні організму?

    Це сильний антиоксидант, в ньому багато дубильних речовин, які очищають організм від радіоактивного випромінювання. Чай можна пити при різних харчових отруєннях для швидкої детоксикації.
    Він очищує нирки від токсинів і солей завдяки своїй сечогінній функції. Шкідливі речовини виводяться навіть з потом. Одночасно прочищаються пори, шкірі легше дихається.
    Має сильні бактерицидні властивості, успішно справляється і з харчовими отруєннями.

Як пити зелений чай правильно?

Вчені не перший рік вивчають зелений чай, користь і шкода популярного напою вже не новина. А ось про те, як правильно пити, знають не всі.
Поділимося підказками:

    Якщо хочете, щоб чай не підбадьорив, а заспокоїв, заваріть його слабо.
    Не зберігайте готовий чай у заварнику. Порцію потрібно випити за одне чаювання.
    Остиглий настій, на поверхні якого з'явилася плівка, вже окислився, це шкідливо.
    Всупереч поширеному міфу, зелений чай з молоком не зашкодить. Але тонізуючий ефект послаблюється.

Якщо пити якісний свіжозаварений зелений чай у міру, про шкоду можна не переживати, отримаєте тільки користь і задоволення.

Коментарів