Знайдено товарів: 0
  • Ви вибрали:
Скинути все

Teahouse - це всеукраїнський бренд дистриб'юторської компанії з продажу широкого асортименту чаю і італійської кави Cagliari.

Багаторічна співпраця з кращими виробниками, багаторівневий контроль якості співробітниками компанії як перед відправкою,
так і при отриманні на власному виробництві, є гарантією безумовно високої якості і кращих смако-ароматичних характеристик чаю.

Будучи імпортерами чаю, вони виробляють широкий асортимент чайних сумішей.
У лінійці присутні як вже полюбилися в Україні найменування, так і вишукані новинки чорного, зеленого, білого, жовтого, етнічного чаю.
Крім того, вони регулярно розробляють унікальні рецепти купажів, результатом цих розробок стала авторська колекція чаїв «Teahouse».
Їхнє обладнання, досвід і кваліфікація дозволяють також розробити суміші і пахощі за індивідуальним бажанням замовника.

Ставши в 2011-му році офіційними дистриб'юторами одного з кращих італійських кавових брендів Cagliari (рік заснування - 1874),
вони з гордістю заявили, що їхні кави - це продукт більш ніж 100-літніх традицій якості.
Регулярні поставки з країн-виробників на завод Cagliari в Сардинії без зволікання відправляються до нас.
Обжарка, купажування і фасування здійснюється фахівцями Cagliari на обладнанні Cagliari і на власному виробництві Teahouse.
Крім того, Teahouse розробили ряд авторських рецептів ароматизованої кави, активно використовуються брендом Cagliari і на італійському ринку.

Співпраця з Teahouse - це якість, максимально вигідні умови і виключно позитивні емоції.
Приєднуйтесь до їхньої сім'ї!


Читати повністю Згорнути